czwartek, 10 maja 2012

Bohaterowie "Gotta be you"

Hej wszystkim! Zapraszam was do czytania mojego opowiadania, w którym jako bohaterowie wystąpią chłopacy z One Direction, ale i nie tylko. Mam nadzieję, że będzie się ono wam podobać. Miłego czytania! Najpierw dodam przedstawienie bohaterów, a potem 1 rozdział. 

PS. Mimo, że niektórzy bohaterowie są Polakami/Polkami to wszyscy mają zagraniczne nazwiska, a to dlatego, że nie miałam 'weny' na polskie nazwiska. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Jeszcze dziś wieczorem dodam rozdział pierwszy, na razie obczajcie charakterystyki bohaterów.
Klaudia x :)

Bohaterowie

                                           Estella Johnson
17 letnia licealistka, Polka .Jej ogromna pasją jest muzyka-  śpiewa, gra na gitarze i pianinie oraz komponuje. Chłopaków z One Direction darzy ogromną sympatią i tego nie ukrywa.Choć kocha ich wszystkich tak samo jej 'słabością' jest Zayn.Jest zabawna i towarzyska, choć nie gardzi spędzeniem samotnie czasu w domu przy lekturze jakiejś starej, dobrej klasyki czy słuchając muzyki. Lubi czytać książki m.in. Jane Austen słuchając np.Birdy, Lany Del Ray czy Florence and the Machine, jej literackim autorytetem jest Elizabeth Benett.Najbardziej nie lubi w sobie tego, że w wielu sytuacjach emocje biorą górę a jej twarz jest jak otwarta księga, a ona nie lubi otwarcie okazywać swych uczuć. 
"W nieus­tannym poszu­kiwa­niu siebie wy­borze wartości, po­goni za marzeniami, wyz­naczając cele, co­raz bar­dziej nasuwa mi się 
pytanie co tak naprawdę ma jakikolwiek sens."


Zayn Malik
Jeden z członków zespołu One Direction. Lat 19.Tak naprawdę jest bardzo zabawnym, miłym i wrażliwym chłopakiem, ale nie raz ukrywa to pod maską bad boya.Zawsze ma przy sobie lusterko, zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności, jednak nie jest narcyzem. Oprócz tego wszystkiego boi się wody i ciemności.Pytany o to na jakim instrumencie umie grać żartuje mówiąc, że na trójkącie (tak naprawdę gra na gitarze).
"Dwie twarze, dwie maski: jed­na dla ludzi, zakłada­na codzien­nie ra­no, uśmie­chnięta, pełna blas­ku i satysfakcji; dru­ga - tyl­ko dla siebie, smut­na, zmar­twiona, zamyślona..."   Niall Horan 
Kolejny członek zespołu One Direction.Lat 19.Wesoły i pełen życia chłopak.Uwielbia jedzenie, nigdy się z nim nie rozstaje.Gra na gitarze, komponuje piosenki dla zespołu. Skomponował np. wraz Harrym piosenkę "Gotta be you". Nadal szuka swojej drugiej połówki, dlatego na każdym koncercie wygląda w tłum Directionerek zastanawiając czy jest tam jego Jedyna.
                                                                                    Liam Payne
I kolejny członek zespołu One Direction.Lat 19. W opini publicznej uważa się go za najbardziej spokojnego (co nie znaczy nudnego!) z One Direction, z tego też powodu ma pseudo Daddy.Uwielbia tweetować z fanami.Prywatnie jest od 1,5 roku z tancerką Danielle Peazer. Gra na gitarze, jak również na pianinie.Jego fobią jest strach przez łyżkami.

                                           Louis Tomlinson
Czwarty członek One Direction.Lat 20.Najbardziej zwariowany chłopak z całego zespołu.Jego najlepszym kumplem jest Harry Styles, chłopaki tworzą taki zgrany bromance, że Directioners nazywają ich Larry Stylinson. Lou ma świra na punkcie marchewek, mógłby je jeść zawsze i wszędzie, oprócz tego wszystkiego gra na gitarze.Prywatnie związany jest z Eleanor Calder, która jest modelką.                                                                         
   
    
  Harry Styles 
I ostatni a zarazem najmłodszy członek One Direction. Lat 18.Jego pseudo to loczek.Jest drugą częścią bromance'u Larry Stylinson.Uważany jest za kobieciarza, gdyż z całej piątki to on najłatwiej radzi sobie z dziewczynami.Ma słabość do znacznie starszych od siebie kobiet.Jako jedyny z zespołu nie gra na żadnym instrumencie.Wobec swoich kumpli z zespołu jest bardzo lojalny, raz nawet rozmawiał z magament'em w sprawie, by Lou i Niall mieli więcej solówek.
            Zoey Mitchell
17 letnia licealistka,polka.Równie zwariowana co Nora.Dziewczyny są przyjaciółkami od samej podstawówki, a nawet i wcześniej, gdyż mieszkają naprzeciwko siebie.Zoey uwielbia muzykę i wszystko co jest z nią związane.Sama gra też na skrzypcach i pianinie.Wraz z Estellą potrafią godzinami płakać ze śmiechu.Nie jest ona fanką One Direction, ale bardzo lubi   chłopaków i ich muzykę.

Magda Anderson
Również 17 licealistka, jest ona najlepszą - po Zoey - kumpelą Estelli. Dziewczyny poznały się rok temu na Twitterze w gronie PolishDirectioners, znalazły bardzo szybko wspólny język, i do dzis utrzymują stałe kontakty.Magdy pasją jest taniec, kiedy miała 5 lat mama zaprowadziła ją na pierwszą lekcję baletu, ale w wieku gimnazjalnym przerzuciła się na jazz. Teraz dzięki swojej przyjaciółce Oldze trenuje też mi.in. hip-hop.
                                      
                                              Olga Shaw
17 letnia licealistka, najlepsza kumpela Magdy. Dziewczyny poznały się dawno, dawno temu w szkole baletowej, i do dziś się przyjaźnią.Jej pasją również jest taniec, aczkolwiek bardziej woli ona mniej subtelne gatunki tańca, takie jak hip-hop, new age czy crash.Tak jak ona zachęciłą Magdę do rozpoczęcia trenowania hip-hopu, tak Magda namówiła ją na jazz.Oprócz tego wszystkiego można o niej jeszcze powiedzieć, że również jest fanką One Direction.

5 komentarzy:

 1. Nie no fajne dziewczyny wybrałaś. Doczekać się nie mogę na 1 rozdział :D Werciak.

  OdpowiedzUsuń
 2. No to nie mogę się doczekać pierwszego rozdziału ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem w jakim świecie ty żyjesz. Eleanor Calder nie jest modelką!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I czemu mnie nie dziwi, że takie komentarze z anonima :)
   Poza tym nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, ale to jest opowiadanie, a nie sprawozdanie z ich życia prywatnego, a więc mogę sobie wszystkie fakty zmieniać do woli.
   Całuski. x

   Usuń

Dzięki za wszystkie komentarze :] Piszcie, jeśli mnie obserwujecie, zrobię to samo :) mam nadzieje, że moje opowiadania i inne takie będą się wam podobać & jeśli czytasz moje blogi proszę o szczere komentarze.bez problemu przyjmuję krytykę, ale tylko uzasadnioną. x

Kontakt:
Twitter : @kIaudiax
e-mail:everythingandnothingx@gmail.com

jeśli mam was informować o nowych postach napiszcie mi o tym ;]